Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Прем’єр-міністр доручив прискорити процес трансформації вугільних регіонів

3 грудня, 2021 - 18:15
Фото з сайту business.ua

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив Міністерству енергетики й Міністерству розвитку громад та територій прискорити процес трансформації вугільних регіонів в Україні.

Про це повідомляє Урядовий портал за результатами наради під головуванням глави уряду щодо стану розробки та впровадження політики справедливої трансформації вугільних регіонів України.

Прем’єр-міністр доручив Міністерству енергетики й Міністерству розвитку громад та територій прискорити процес впровадження політики справедливої трансформації вугільних регіонів в Україні, щоб побачити перші результати реформи вже наступного року.

Глава уряду заслухав інформацію Міністра енергетики Германа Галущенка та Міністра розвитку громад та територій Олексія Чернишова щодо реалізації проєкту.

«Необхідно активізувати процес підготовки до перших пілотних проєктів зі справедливої трансформації вугільних регіонів. Варто вивчити специфіку мономіст та запропонувати шляхи їхнього розвитку в інших сферах економіки, щоб мешканці отримали нові можливості для реалізації. Це тривалий процес, який потребує залучення значних ресурсів, у тому числі фінансових, від наших міжнародних партнерів», — зазначив Шмигаль.

Прем'єр додав, що трансформація вугільних регіонів є гарним майданчиком для проєктів державно-приватного партнерства.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ