Активісти патріотичних організацій Одеси демонтували сьогодні, 4 лютого, барельєф маршала Жукова університетського гуртожитку на вул. Новосельського. Представники Українського інституту національної пам'яті (УІНП) засвідчили, що при цьому не було порушень законності.
Про демонтаж барельєфа повідомило Південне відділення УІНП на своїй сторінці у Facebook.
"Сьогодні демонтовано з будівлі гуртожитку №2 Одеського національного університету імені Мечникова (Новосельського, 64) останній у місті барельєф маршалу Радянського Союзу Георгію Жукову", - йдеться в повідомленні.
Зазначається, що "представники УІНП на місці засвідчили громадськості і поліції, що роботи з демонтажу виконані цілком в правовому полі, оскільки барельєфи, пам'ятні знаки, пов'язані з діячами Комуністичної партії Радянського Союзу, а цим критеріям відповідає постать Жукова, підлягають обов'язковому демонтажу".
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!




