Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

Скульптури Пінзеля повернуться до Львова на наступних вихідних

4 березня, 2013 - 17:45

До Львова із Лувру твори Іоана Пінзеля повернуться  на наступних вихідних. Про це повідомив Ігор Хомин, головний хранитель фондів Львівської національної галереї мистецтв.

"Скульптури уже запаковані. З Лувру нам передадуть кріплення, які спеціально виготовили для виставки, а також банери, які надалі будуть експонуватися у Львові, -- розповів Ігор Хомин. - Усі ящики зараз перебувають у Луврі, їх вивезуть з Парижа дещо пізніше. Орієнтовна дата повернення творів Пінзеля - наступні вихідні. Швидше за все, неділя, 10 березня".

Ігор Хомин додав, що зараз в галереї займаються пошуками охорони, яка б супроводжувала мистецькі твори у межах України.

"Вони матимуть охорону у дорозі по європейських країнах, відповідно, в Україні твори теж охоронятимуть", - зазначив Хомин.

За матеріалами Львівських новин онлайн

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ