Хоробрим є не той, хто страху не знає, а той, чия благородна душа його перемагає.
Вільям Шекспір, англійський драматург і поет, один з найзнаменитіших драматургів світу

Ізраїль, Австрія і Данія домовилися спільно працювати над вакциною проти COVID-19

4 березня, 2021 - 20:56
Фото: Reuters

Ізраїль, Австрія і Данія домовилися про спільні інвестиції в дослідження і розробку вакцини проти коронавірусу COVID-19, повідомляють ізраїльські ЗМІ.

"Ми збираємося створити спільний фонд досліджень і розробок, а також обговорити ... можливість спільних інвестицій у виробничі потужності для вакцин", - заявив у четвер прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу під час спільної прес-конференції з прем'єром Данії Метте Фредеріксен і канцлером Австрії Себастьяном Курцем в Єрусалимі, передає Інтерфакс-Україна.

Фредеріксен, зі свого боку, зазначила, що три країни "дуже тісно співпрацюють" від самого початку пандемії. За її словами, країни поділяють позицію, згідно з якою, своєчасний доступ до вакцин матиме вирішальне значення в майбутньому.

"Ми не можемо дозволити, щоб нас знову застали зненацька. У нас є нові мутації (коронавірусу - ІФ), можливі нові пандемії та кризи в галузі охорони здоров'я, які можуть поставити під загрозу наше суспільство", - цитує її слова The Times of Israel.

Курц у свою чергу зазначив, що виробництво вакцини - складний процес, і в рамках партнерства кожна країна зосередить увагу на конкретних його елементах.

"Тепер ми повинні підготуватися до наступних етапів пандемії", - сказав австрійський канцлер.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ