Коли надія перевищує страх, то вона породжує відвагу.
Георгій Кониський, український письменник, проповідник, церковний і культурний діяч

Ультрас прикрасили Дніпропетровськ гігантським гербом України

4 травня, 2014 - 15:34
Фото: vk.com/typical_dnepr

У Дніпропетровську молоді патріоти прикрасили недобудований готель "Парус" українським гербом заввишки шістнадцять поверхів. Напружена робота тривала зранку до вечора. В акції брали участь 40-50 хлопців та дівчат. Для відтворення Малого державного герба України вони витратили більш як 200 літрів синьої та жовтої фарби. Молодіжну акцію підтримало керівництво Дніпропетровської облдержадміністрації, яку очолює Ігор Коломойський – один з засновників «Приватбанку». Одній з структур групи «Приват» власне й належить недобудована споруда готелю «Парус», яка височіє над Дніпром у центрі міста. 

«Ідея прикрасити готель зображенням гігантського Тризубу зявилась у футбольних фанатів ФК «Дніпро». Останнім часом на цьому довгобуді  політичні активісти встановлювали або українські, або російські прапори. Тому було вирішено намалювати Тризуб, щоб остаточно показати, що Дніпропетровськ – це українське місто і іншого не буде», - розповідає один з учасників акції, свободівець Кирило Дороленко.  Тож, у суботу, з 9-ї ранку розпочалася робота. Футбольні фанати, які мають досвід організації   перфомансів на стадіонах, розподілили учасників акції по секторах. Для того, щоб розмалювати фасад недобудованого готелю, альпіністське спорядження не знадобилося. Кожен з учасників акції пофарбував малярським валиком свій балкон – в цілому вийшла видовищна картина.

 

«Тепер люди, які гуляють набережною Дніпра або їдуть через міст, будуть бачити державний герб України. Це має позитивно впливати на свідомість, затверджувати українську ідентичність нашого міста», - вважає Кирило Дороленко. Наразі молоді активісти думають над тим, щоб зареєструвати найбільше в Україні зображення Малого державного герба у Книзі рекордів Гіннеса.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпропетровськ   

 

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ