Оскільки українська нація кілька століть шукала свого визволення, остільки ми розцінюємо це як непереможне її бажання виявити й черпати своє національне офарблення.
Микола Хвильовий, український прозаїк, поет, публіцист

Президенти Польщі та Естонії обговорили питання безпеки України

4 травня, 2021 - 21:23
Фото: Facebook / Andrzej Duda

Президент Польщі Анджей Дуда повідомив у вівторок, що під час зустрічі з президенткою Естонії Керсті Кальюлайд у Варшаві він порушив питання безпеки України та найновішого скупчення російських військ поблизу українських кордонів.

Анджей Дуда нагадав, що у понеділок у святкових заходах з нагоди 230-ї річниці схвалення Конституції 3 травня взяв участь, серед інших, президент України Володимир Зеленський, який запевнив, що напруженість на кордоні зменшується, повідомляє Польське радіо.

«Без сумніву, це був показ справності та сили російської армії, з чого Північноатлантичний альянс, на моє переконання, має зробити висновки. Ми напевно буде дискутувати про це як на зустрічі так званої Бухарестської дев’ятки вже за тиждень у Бухаресті, готуючись до саміту НАТО у Брюсселі у середині червня. Там ми також про це розмовлятимемо. Нині – це найважливіші теми».

Президент Анджей Дуда на запрошення Володимира Зеленського приїде в Україну 24 серпня – на святкування Дня Незалежності.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ