Люди живуть почуттями, а вимагати від них, щоб вони жили думками, це однаково, що вимагати у богів, щоб вони нас почули.
Тодось Осьмачка, український поет, прозаїк, перекладач

У Білорусі довірених осіб Тихановської засудили до 6 років колонії

4 травня, 2021 - 17:03
Фото: Reuters

У білоруському Гомелі суд виніс вирок довіреним особам Світлани Тіхановської, які нібито готувалися до заворушень і захоплення організацій.

Про це повідомляє УНН, посилаючись на білоруський портал TUT.BY.

Так, повідомляється, що Юрія Власова суд засудив до 6,5 року колонії посиленого режиму, Тетяну Канівську - до 6 років колонії загального режиму, Дмитра Івашкова і Олександра Шабаліна - до 6 років колонії посиленого режиму.

Зазначається, що саме такі терміни запитував прокурор.

Слідчий комітет Білорусі повідомляв, що довірені особи Світлани Тіхановської нібито готувалися до заворушень і захоплення адмінбудівель в Гомелі. Для цього вони шукали бажаючих серед колишніх військовослужбовців, співробітників органів внутрішніх справ і Міністерства з надзвичайних ситуацій. А потім нібито з метою опрацювання та докладного планування своїх дій обвинувачені організували зустріч, на якій була присутня в тому числі сама Тіхановська. Як докази СК публікував відеозапис на якому, за версією відомства, обвинувачені "обговорювали план по організації масових заворушень в Гомелі, а також захоплення будівель".

Відео триває 3 хвилини 16 секунд і складається з обрізаних реплік його учасників. Нарізку СК забезпечило розшифровкою.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ