Найніжніші рослини прокладають собі шлях через найжорсткішу землю, через тріщини скель. Так і доброта. Який клин, який молот, який таран може зрівнятися з силою доброї, щирого людини! Ніщо не може протистояти йому.
Генрі Девід Торо, американський письменник, мислитель, натураліст, громадський діяч

Україна не погодиться на жодні особливі статуси Донбасу за російським сценарієм, – Кулеба

4 червня, 2020 - 10:45
Фото Reuters

Україна готова до розумних компромісів у питанні врегулювання конфлікту на Донбасі, однак не погодиться на жодні особливі статуси за російським сценарієм.

Про це написав у Facebook міністр закордонних справ Дмитро Кулеба, коментуючи підсумки візиту до Берліна на переговори з главою МЗС Німеччини Гайко Маасом.

"Ми не підемо на прямий діалог з окупаційними адміністраціями. Ми не підемо на вигадану Кремлем федералізацію. Ми не поступимося у питанні кордону, виводу російських військ, розформування окупаційних адміністрацій", - зазначив Кулеба.

Він акцентував, що Київ з року в рік демонструє готовність іти на розумні компроміси у питанні особливостей місцевого самоврядування після повернення тимчасово окупованих територій до складу України.

"Але ми ніколи не підемо на жодні особливі статуси за російським сценарієм, з правом вето на загальнонаціональні рішення та іншими вимогами, які підривають наш суверенітет", - підкреслив глава МЗС.

Підсумовуючи, він назвав важливим досягненням також повернення на порядок денний переговорів питання тимчасово окупованого Криму та українських політв’язнів у Криму та Росії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ