Або думай сам - або той, кому доводиться думати за тебе, відніме твою силу, переробить всі твої смаки і звички, по-своєму вимуштрує і вихолостить тебе.
Френсіс Фіцджеральд, американський письменник, найбільший представник так званого «втраченого покоління» в літературі

Ракета КНДР, що впала у Японському морі, могла долетіти до Аляски, - експерти

4 липня, 2017 - 12:45
Фото Reuters

Інформація про успішне випробування нової міжконтинентальної балістичної ракети, здатної досягти цілі в будь-якій точці світу, з’явилась на північно-корейському державному телебаченні.  За результатами випробування 4 липня ракета Hwasong-14 досягла висоти 2800 кілометрів і вразила ціль після 39-тихвилинного польоту, передає Радіо Свобода.

Західні експерти з озброєнь вказали, що цей пуск може стати найуспішнішим випробуванням ракети в Північній Кореї. Вони описали цю зброю як ракету середнього радіусу дії, яка могла бути достатньо потужною, щоб долетіти до американського штату Аляска.

Військові Південної Кореї заявили, що ракета пролетіла 930 кілометрів, перш ніж упасти в Японському морі поблизу виняткової економічної зони Японії.

Президент США Дональд Трамп відреагував у мережі Twitter, заявивши, що «важко повірити, що Південна Корея та Японія миритимуться з цим далі». Він також закликав Китай вплинути на Північну Корею і «закінчити цей нонсенс раз і назавжди».

Нагадаємо, пуск був здійснений відразу після того, як президент США Дональд Трамп поговорив по телефону зі своїм японським колегою Сіндзо Абе.

Новини партнерів

Loading...