Люди живуть почуттями, а вимагати від них, щоб вони жили думками, це однаково, що вимагати у богів, щоб вони нас почули.
Тодось Осьмачка, український поет, прозаїк, перекладач

14 команд школярів отримали фінансування на реалізацію проєктів для своїх шкіл та громад

4 липня, 2020 - 18:19
Фото надано автором

4 липня завершився п'ятиденний проєкт «Підйом 2020». Це майстерня лідерства та проєктного менеджменту для молоді, яку вже третій рік поспіль організують БФ «Повір у себе», агропромисловий холдинг «Astarta-Kyiv» та Українська академія лідерства.

«У маленьких містах та селищах залучення молоді до громадотворення, на жаль, низька. Наш проєкт дає інструменти і можливості, здійснити саме це. Учасники отримують і знання, і приклади рольових моделей своїх менторів (тієї ж молоді, тільки вже з багажем своїх перетворень), і досвід в реалізації проєктів. Усе це дає позитивний результат. Так, маленькими кроками ми рухаємося до вагомих змін»,— зазначає начальниця відділу корпоративного партнерства та комунікацій агропромхолдингу «Astarta-Kyiv» Лілія Марачканець.

Цього року, зважаючи на карантин, «Підйом» провели онлайн. 130 учасників з восьми областей України відвідали лекції з проєктного менеджменту, а також під керівництвом менторів доопрацьовували свої проєкти. У результаті організатори відібрали чотирнадцять проєктів з сорока одного. Переможці отримають фінансування від агропромислового холдингу «Astarta-Kyiv». Загальна сума ґрантів — близько півмільйона.

«Підйом» — це дуже крутий старт для реалізації свого проєкту. Він надає багато необхідної інформації щодо проєктного менеджменту, аналізу, а також вчить бути більш організованими і працювати в команді. Я впевнена, що досвід, який я отримала, взявши участь у «Підйомі», знадобиться мені в майбутньому»,— розповідає менеджерка проєкту-переможця «Green HUB», учениця Шишацької спеціалізованої школа ім. В. І. Вернадського Ілона Величко.

Богдана Капіца

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ