Наші батьки були на півслові обірваним поколінням. Весь цей огром несказаного і набріханого зверху, накопичившись за століття, тепер криком кричить. Країні потрібні письменники для психологічної санації.
Оксана Забужко, українська письменниця, поетеса, есеїстка

14 команд школярів отримали фінансування на реалізацію проєктів для своїх шкіл та громад

4 липня, 2020 - 18:19
Фото надано автором

4 липня завершився п'ятиденний проєкт «Підйом 2020». Це майстерня лідерства та проєктного менеджменту для молоді, яку вже третій рік поспіль організують БФ «Повір у себе», агропромисловий холдинг «Astarta-Kyiv» та Українська академія лідерства.

«У маленьких містах та селищах залучення молоді до громадотворення, на жаль, низька. Наш проєкт дає інструменти і можливості, здійснити саме це. Учасники отримують і знання, і приклади рольових моделей своїх менторів (тієї ж молоді, тільки вже з багажем своїх перетворень), і досвід в реалізації проєктів. Усе це дає позитивний результат. Так, маленькими кроками ми рухаємося до вагомих змін»,— зазначає начальниця відділу корпоративного партнерства та комунікацій агропромхолдингу «Astarta-Kyiv» Лілія Марачканець.

Цього року, зважаючи на карантин, «Підйом» провели онлайн. 130 учасників з восьми областей України відвідали лекції з проєктного менеджменту, а також під керівництвом менторів доопрацьовували свої проєкти. У результаті організатори відібрали чотирнадцять проєктів з сорока одного. Переможці отримають фінансування від агропромислового холдингу «Astarta-Kyiv». Загальна сума ґрантів — близько півмільйона.

«Підйом» — це дуже крутий старт для реалізації свого проєкту. Він надає багато необхідної інформації щодо проєктного менеджменту, аналізу, а також вчить бути більш організованими і працювати в команді. Я впевнена, що досвід, який я отримала, взявши участь у «Підйомі», знадобиться мені в майбутньому»,— розповідає менеджерка проєкту-переможця «Green HUB», учениця Шишацької спеціалізованої школа ім. В. І. Вернадського Ілона Величко.

Богдана Капіца

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ