Мисляча і працююча людина є мірою всього. Це величезне планетне явище.
Володимир Вернадський, науковець і філософ, засновник геохімії, біогеохімії та радіогеології, вчення про біосферу, ноосферу, космізм

Біля берегів Італії оголосило надзвичайний стан судно з мігрантами Ocean Viking

4 липня, 2020 - 18:46
Ілюстративне фото: Reuters

Вперше за п'ять років на борту рятувального судна Ocean Viking оголосили надзвичайний стан - за минулу добу на борту сталося шість спроб суїциду.

Про це повідомили в прес-службі організації SOS Mediterranee.

«Після семи запитів про надання притулку до відповідної морської влади упродовж минулого тижня і шести спроб самогубства Ocean Viking тих, хто лишився живими за добу, оголосив надзвичайний стан», - йдеться в повідомленні.

Італійська влада проінформовані про стан справ на судні.

«Це безпрецедентний крок в історії SOS Mediterranee, спровокований в першу чергу швидким погіршенням психічного здоров'я серед деяких, хто вижив на борту», ​​- наголосили в організації.

За словами SOS Mediterranee, погіршення психічного здоров'я у деяких із 180 тих, хто вижив на борту судна, є прямим результатом відсутності рішення для їх висадки в безпечному місці, оскільки Італія та Мальта відмовляються приймати біженців.

Серед 180 тих, хто лишився живим, на борту Ocean Viking - 25 неповнолітніх, 17 з яких - без супроводу дорослих. На борту також перебуває жінка на п'ятому місяці вагітності.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ