Нехай думки, укладені в книгах, будуть твоїм основним капіталом, а думки, які виникнуть у тебе самого – відсотками з нього.
Тома Аквінський, теолог, святий католицької церкви

Зустріч радників "нормандської четвірки" наближає проведення саміту в Берліні, - ОП

4 липня, 2020 - 10:38
Фото ОП. Ілюстративне фото

Політичні радники лідерів держав-учасників нормандського формату зійшлися на необхідності реальних заходів для забезпечення повного і всеосяжного режиму припинення вогню на Донбасі.

Про це повідомляє пресслужба ОП.

"Учасники зустрічі погодилися, що потрібно докласти максимум зусиль для повного виконання рішень Паризького саміту лідерів держав нормандського формату. Зокрема, сторони зійшлися на думці про необхідність реальних заходів для забезпечення повного і всеосяжного режиму припинення вогню", - повідомляє Офіс Президента.

У зустрічі політичних радників лідерів України, Німеччини, Франції та Росії брали участь керівник Офісу президента України Андрій Єрмак і віце-прем'єр-міністр - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков, який очолював українську делегацію.

Повідомляється, що російська сторона взяла паузу для підготовки відповіді на консолідовану позицію України, Франції та Німеччини.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ