Наука – це корінь і насіння, і основа всякої користі як батьківщини, так і церкви
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

ВООЗ: Ще не пізно змінити ситуацію з пандемією на краще

4 серпня, 2020 - 12:32
Фото: Reuters

Навіть в країнах з найбільшою кількістю випадків коронавірусу, ніколи не пізно змінити ситуацію, якщо лідери будуть заохочувати населення дотримуватися запобіжних заходів.

Про це заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Адханом Гебреісус під час брифінгу щодо ситуації із пандемією COVID-19 у світі, передає Укрінформ із посиланням на пресслужбу ВООЗ.

Він закликав країни бути пильними та нагадав, що лише упродовж останнього тижня кілька країн, які, як здавалося, пройшли найгірше, зіткнулися з новими спалахами COVID-19.

"Ми були свідками того, як деякі країни, регіони або населені пункти, де було зареєстровано велику кількість випадків, тепер контролюють спалах. Звичайно, це нелегко... Коли лідери активізують роботу та інтенсивно працюють зі своїм населенням, хворобу можна взяти під контроль... Ми бачили, що ще не пізно змінити ситуацію з пандемією на краще", - зазначив він.

За його словами, країни не мають розслаблятися, навіть коли спалах коронавірусу буде під контролем та закликав продовжувати зміцнювати систему охорони здоров'я, покращувати епіднагляд, відстежувати контакти й дотримуватись заходів безпеки.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ