…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Українські COVID-сертифікати в "Дії" успішно пройшли технічну оцінку в ЄС, - Мінцифри

4 серпня, 2021 - 16:48
Фото з відкритих джерел

Українські COVID-сертифікати в додатку "Дія" успішно пройшли технічну оцінку в Європейському Союзі.

Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем'єр-міністр - міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров в Telegram.

"Сьогодні COVID-сертифікати в" Дії "успішно пройшли технічну оцінку в ЄС. На крок ближче до визнання наших COVID-документів в Європі", - написав Федоров.

Він додав, що технічна команда ЄС високо оцінила терміни реалізації, точність і відповідність українських документів вимогам ЄС. А саме EU Digital COVID Certificate Єврокомісії. "Останній крок - політична частина взаємовизнання, а саме узгодження від Єврокомісії та підписання відповідного меморандуму", - розповів віцепрем'єр.

Федоров нагадав, що розробкою й технічною реалізацією COVID-сертифікатів спільно займаються команди Мінцифри, МОЗ, НСЗУ, МЗС, ДПСУ.

Як повідомлялось, Кабінет Міністрів прийняв постанову про запровадження COVID-сертифікату - документа, що підтверджує, що громадянин вакцинований, або має негативний результат ПЛР-тестів, або статус, що людина одужала від COVID-19.

З 1 липня Міністерство цифрової трансформації спільно з партнерами запустило бета-тестування COVID-сертифікатів. Приєднатися можуть люди, які вже отримали дві дози вакцини від коронавірусу на території України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ