Обирати собі уряд має право лише той народ, який постійно знаходиться в курсі того, що відбувається
Томас Джефферсон, видатний політичний діяч, дипломат і філософ епохи Просвітництва, один з авторів Декларації незалежності США, 3-й президент США в 1801-1809 роках

Заради будівництва траси окупанти збираються вирубати в Криму більш як 7 тис. дерев, занесених до Червоної книги

4 серпня, 2021 - 22:15
Фото Миколи Тимченка, ''День''

В окупованому Криму на території між Севастополем і Ялтою Росія має намір вирубати 7760 дерев, занесених до Червоної книги, з метою розчищення ділянки під будівництво 8-го етапу так званої траси «Таврида».

Контракт про виконання робіт з вирубування червонокнижних дерев опублікований на сайті Єдина інформаційна система в сфері закупівель, передає Укрінформ.

«Передбачається вирубування 7760 об'єктів рослинного світу, ... занесеного до Червоної книги РФ, а саме: 116 дерев ялівцю високого, 5011 - сосни Палласа, 2633 - сосни піцундської», - йдеться в пункті 2 додатка №1 до опублікованого контракту.

Ще 962 дерева, занесених до Червоної книги, окупанти мають намір пересадити з місця будівництва траси.

У контракті зазначено, що терміни виконання робіт з вирубування і пересаджування дерев - 1 грудня 2022 року.

Ціна контракту - 37 млн ​​543 845 рублів (13 млн 801 702 грн).

Постпред Президента України в АРК та м.Севастополі Антон Кориневич заявляв, що в результаті реалізації державою-окупантом таких масштабних інфраструктурних проєктів, як міст через Керченську протоку і так звана траса «Таврида», на півострові значно погіршилася екологічна ситуація.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ