Якщо ми вирішимо всі проблеми світу, але провалимо вирішення освітніх проблем, наші діти зруйнують те, що ми їм заповіли.
Томас Джефферсон, 3-й президент США, один з авторів Декларації незалежності США

Єврокомісія призначила Ельмара Брока на посаду спецрадника з міжнародних відносин з Україною

4 вересня, 2019 - 14:46
Фото з відкритих джерел

Єврокомісія (ЄК) призначила колишнього голову комітету Європарламенту (ЄП) у закордонних справах Ельмара Брока на посаду спеціального радника по відносинам з Україною.

Про це пише пресслужба Єврокомісії.

“Єврокомісія сьогодні прийняла рішення призначити колишнього члена Європарламенту Ельмара Брока спеціальним радником голови ЄК Жан-Клода Юнкера по відносинам з Україною”, — сказала вона.

Як пояснюється в заяві ЄК, німецький політик буде консультувати голову Єврокомісії “з питань стратегії і пріоритетів у відносинах з Україною після президентських і парламентських виборів в країні”.

ЄК наголошує, що Брок є одним з найстаріших членів Європарламенту, який був вперше обраний у цей інститут в 1980 році. За цей час він працював заступником голови та головою робочої групи із закордонних справ Європейської народної партії (ЄНП), головним доповідачем Європарламенту з питань розширення ЄС, зовнішньополітичним представником групи ЄНП, а також переговірником ЕП зі створення зовнішньополітичної служби ЄС.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ