Коли важиться доля нації, історія не відрізняє поміж нейтральними боягузів.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, теоретик українського консерватизму

Ізраїльські поліцейські прибули до Умані допомогти під час паломництва хасидів

4 вересня, 2021 - 15:46
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

До Умані прибули 11 поліцейських Держави Ізраїль, які спільно з українськими правоохоронцями нестимуть службу в місцях компактного проживання та паломництва брацлавських хасидів.

Як повідомила Поліція Черкаської області, ізраїльські правоохоронці пройшли інструктаж, який провів заступник начальника ГУ Нацполіції в Черкаській області Сергій Коваленко.

“Усім присутнім доведена інформація щодо дотримання законності та правил безпеки, а також рекомендації щодо забезпечення карантинних вимог”, - зазначив Сергій Коваленко.

Начальник ГУ Нацполіції в Черкаській області Михайло Куратченко показав ізраїльським колегам Міжнародну поліцейську станцію та малий ситуаційний центр, який оснащений всіма технічними можливостями для контролю й безпеки на вулицях під час святкування юдейського нового року. Також правоохоронці спільно обстежили район паломництва.

Поліцейські з Ізраїлю, разом з українськими правоохоронцями,  до 11 вересня стежитимуть за порядком під час святкування Рош га-Шана.

Нагадаємо, 1 вересня, понад 600 працівників поліції та понад 200 військовослужбовців Національної гвардії прибули до Умані для забезпечення громадського порядку та безпеки в Умані.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ