Україна не може існувати, не володіючи Кримом, це буде якийсь тулуб без ніг. Крим має належати Україні, на яких умовах, це байдуже, чи буде це повне злиття, чи широка автономія, останнє повинно залежати від бажання самих кримців
Павло Скоропадський — український державний, політичний і громадський діяч, військовик. Гетьман Української Держави

У Вінниці розпочався екологічний форум ДІЛИ

4 вересня, 2021 - 10:50
Фото з Фейсбук-сторінки Екофоруму ДІЛИ

Екоактивісти з усієї країни зібралися на території колишнього дитячого санаторію імені Михайла Коцюбинського, локація у Вінниці більш відома, як SUN Територія, на екологічний форум ДІЛИ. Сьогодні і завтра вони говоритимуть про важливість сортування сміття, кліматичні зміни, сталий розвиток, життя у стилі еко та кращі екопрактики.

Крім того, у рамках фестивалі передбачена низка заходів: ЕкоBazar, де здійснюватиметься продаж  унікальними екологічними товарами, кіно-комора з демонстрацією фільмів на екотематику, алея екоінновацій – це виставка екологічних стартапів, чи зеленого бізнесу. Також діятиме містечко громадських ініціатив, зони для дітей, майстер-класів та воркшопів.

«Сьогодні, у суботу, будемо дуже фахово говорити про клімат, енергоефективність та біорізноманіття. Під час панелі «Клімат, енергоефективність та біорізноманіття» можна буде дізнатися про те, яке кліматичне майбутнє чекає на Україну та до яких соціальних й інфраструктурних змін слід готуватися. Спікери розкриють тему як з точки зору адаптації міст до змін клімату, так і з боку зменшення негативного впливу міст на клімат. Ми поговоримо про успішні практики українських міст щодо відновлення біорізноманіття та озеленення, а також про сучасні тенденції у сфері енергоефективності. Усіх запрошуємо долучатися до екологічного форуму ДІЛИ, буде цікаво», – зазначила координаторка форуму ДІЛИ, керівниця відділу інфраструктурних проектів комунального підприємства «Інститут розвитку міст» Янна Чайковська.

Екофорум проводять з нагоди Європейського тижденя сталої енергетики, в рамках якого обговорюватиметься розробка Плану дій зі сталого енергетичного розвитку та клімату до 2030 року, над яким наразі працює місто Вінниця. Екофест реалізується за підтримки Вінницької міської ради та фінансується на грантові кошти міжнародних донорів.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, "День"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ