Скоро побачила Україна, що попалась у неволю, бо вона по своєй простоті не пізнала, що там був цар московський, а цар московський усе рівно було, що ідол і мучитель
Микола Костомаров — видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч та етнопсихолог

Україна вперше за сім років стартувала на Джиро д'Італія

4 жовтня, 2020 - 13:54
Фото: Суспільне

Українець Марк Падун вперше в кар’єрі їде престижну італійську гонку, востаннє український велосипедист змагався на італійській багатоденці у 2013 році.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє «Суспільне. Спорт».

Український велосипедист Марк Падун стартував на престижній багатоденці «Джиро д'Італія-2020». 23-річний українець представляє команду Bahrain McLaren. На першому етапі велобагатоденки Падун фінішував на 132-му місці.

Для Падуна старт на «Джиро д'Італія» - ​​третій в кар'єрі на велоперегонах Гранд-туру. Раніше він змагався на «Вуельті» в 2018 і 2019 роках. На «Вуельті-2019» він посів 84-е місце.

Старт Падуна на «Джиро д'Італія» став першим для українського велоспорту на цій багатоденці за останні 7 років. Останній раз український велосипедист змагався на «Джиро д'Італія» в 2013 році - це був Ярослав Попович, який тоді зайняв 133 місце.

Загалом Падун став 25-м українським велосипедистом, який стартував на «Джиро д'Італія». Рекорд за кількістю виступів належить Сергію Гончару: він змагався 10 раз в італійській багатоденці.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ