Ми є. Були. І будем ми. Й Вітчизна наша з нами.
Іван Багряний, український поет, прозаїк, публіцист, політичний діяч

В Україні вже почали будувати "Повітряний експрес" з Борисполя

4 листопада, 2013 - 14:12

В Україні вже розпочалось будівництво залізниці «Повітряний експрес», яка повинна з’єднати Центральний вокзал і аеропорт "Бориспіль". Про це повідомив глава Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами Владислав Каськів під час V Міжнародної конференції автомобільної індустрії України "AutoPROm 2013", повідомляє Delo.ua.

"Так, "Укрзалізниця" вже розпочала будівництво. За планами, вона триватиме 18 місяців", - повідомив Каськів.

За словами голови Держагенства, в грудні відомство назве виробника рухомого складу, який курсуватиме між містом та аеропортом.

«Наше відомство виступає за вітчизняного виробника - Крюківський вагонзавод", - заявив Каськів.

Згідно з даними "Вісника держзакупівель", будівельно-монтажні роботи підготовчого періоду реалізації нацпроекту "Повітряний експрес" будуть виконані за 33 млн грн.

Нагадаємо, що уряд Китаю на початку липня 2012 погодив виділення Україні кредиту в розмірі 372 млн доларів для реалізації проекту "Повітряний експрес". Проте будівництво так і не розпочалося через невиділення Китаєм коштів, а також розбіжностей у ступені участі китайських робітників і компаній в даному проекті. Кредит потрібно буде віддавати протягом 15 років. За прогнозами Держінвестпроекту, швидкісна електричка окупиться через 8-10 років.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело:

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ