Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Названа дата розведення військ в районі Петровського

4 листопада, 2019 - 15:16
Фото: LIGA.net

Розведення сил в Петрівському Донецької області розпочнеться 8 листопада 2019 року. Про це на брифінгу в Краматорську заявив командувач операції Об'єднаних сил (ООС) Володимир Кравченко, передають місцеві ЗМІ.

За його словами, на які посилається РБК Україна, розведення сил на ділянці №3 в районі Петрівського розпочнеться 8 листопада.

"Ми вже направили лист до ОБСЄ. 7 листопада приступаємо, 8 листопада — фактично розводимося, якщо не буде порушено режим тиші", - зазначив Кравченко.

Водночас глава української сторони СЦКК Олександр Борщевський підкреслив, що крайні обстріли були 30 жовтня, тому 7 листопада місія ОБСЄ має верифікувати припинення вогню, після чого 8 листопада о 12:00 розпочнеться розведення.

Раніше міністр закордонних справ України Вадим Пристайко заявив, що розведення в Петрівському завершує виконання умов для саміту лідерів країн "нормандської четвірки".

Відзначимо, минулого тижня президент Володимир Зеленський анонсував розведення на цій ділянці на 4 листопада, проте згодом українська сторона переглянула строки через обстріли.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ