Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Адвокат Закревська призупинила голодування

4 грудня, 2019 - 10:20
Фото glavcom.ua

Адвокат Євгенія Закревська повідомила, що вона призупинила голодування, якого дотримувалася за загрози припинення розслідування справ Майдану.

"Зупиняємо голодування, але не припиняємо контролювати виконання владою плану дій щодо відновлення слідства у справах Майдану й не втрачаємо суспільної уваги над цими справами. Тільки-но зникає увага суспільства - зникає пріоритет для влади, й розпочинається колапс", - написала Закревська у Facebook.

Адвокат наголосила на необхідності вимагати підписання ухваленого закону про перезавантаження Державного бюро розслідувань президентом, а також указу глави держави про затвердження нової структури ДБР, зі створеним новим управління у справах Майдану.

Верховна Рада посилила повноваження директора Державного бюро розслідувань (ДРБ) і дозволила переводити слідчих прокуратури та прокурорів, які розслідували справи Майдану, в ДБР без обов'язкового проведення конкурсу.

Раніше Закревська заявляла, що слідство у справах Майдану зупинилося з 20 листопада на невизначений час, і у зв'язку з цим вона оголошує голодування.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ