Дітей потрібно виховувати на ідеалах, свідомо перебільшуючи чесноти людини. Якщо цього не робити, то продукт виховання - дорослі - будуть гірші. Суспільство вимагає включення в поняття "себе" ще й інших людей
Микола Амосов, український учений-медик, торакальний хірург, кібернетик, письменник

Благодійний фонд разом з ветеранами АТО/ООС створили календар для допомоги бездомним тваринам

4 грудня, 2019 - 12:52
Фото: facebook.com/diliriya

Благодійний фонд Adopt Do not Stop разом з ветеранами АТО/ООС створив календар «Захищай. Люби» на підтримку бездомних тварин. Про це повідомляє видання НашКиїв.UA.

У календарі на 2020 рік «Захищай. Люби» ветерани, волонтери та парамедики сфотографувалися з підопічними фонду - бездомними котами і собаками, які шукають нову родину. У проекті взяли участь представниці «Жіночого волонтерського руху», а також засновники та учасники ветеранських проектів в Україні: Леонід Остальцев, Роман Набожняк, Євген Ярило, Ігор Ященко, Сергій Вікарчук, Сергій Панков і інші.

«Ми запускаємо календар на 2020 рік «Захищай. Люби», в якому ветерани АТО/ООС показують свою ніжність до підопічних тваринам нашого фонду. Сильні і відважні люди проявляють себе в зовсім іншому, дбайливому і теплом образі», - повідомили у фонді.

Оформити замовлення можна на Facebook-сторінці фонду Adopt Do not Stop. Всі кошти від продажу спрямують на допомогу бездомним тваринам і на підтримку першого в Україні Центру стерилізації вуличних собак і котів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ