Дітей потрібно виховувати на ідеалах, свідомо перебільшуючи чесноти людини. Якщо цього не робити, то продукт виховання - дорослі - будуть гірші. Суспільство вимагає включення в поняття "себе" ще й інших людей
Микола Амосов, український учений-медик, торакальний хірург, кібернетик, письменник

Джонсон і Трамп провели закриті переговори у Лондоні

4 грудня, 2019 - 13:55
Фото: PA Media

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон і президент США Дональд Трамп провели у вівторок ввечері закриті переговори напередодні зустрічі лідерів НАТО у Лондоні.

Про це повідомляє Politico.

"Прем'єр-міністр Джонсон зустрівся з президентом Трампом ввечері на Даунінг-стріт", - заявив представник британського уряду.

Зазначається, що лідери привітали нещодавнє збільшення витрат на оборону з боку країн-членів НАТО і погодилися з необхідністю об'єднання Альянсу перед обличчям нових загроз.

Як інформує видання, Джонсон не хоче надто афішувати близький контакт із Трампом, який вкрай непопулярний в Британії, побоюючись, що це може негативно позначитись на результаті виборів наступного тижня.

Раніше президент США Дональд Трамп пообіцяв не втручатися у загальні вибори у Великій Британії, водночас висловивши підтримку прем’єр-міністру Борису Джонсону та Brexit.

"Я не буду втручатися у британські вибори. Як я вже казав, я фанат Brexit", - заявив Трамп.

Президент США також позитивно висловився про британського прем’єра Бориса Джонсона.

"Я залишатимусь осторонь виборів, але Борис Джонсон дуже компетентний, і я думаю, що він зробить добру справу", - додав Трамп.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ