Нації, де переважають «нейтральні»... неминуче засуджені на смерть і рабство.
В'ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Пріоритетом для ГПУ є довіра громадськості, - Рябошапка

4 грудня, 2019 - 21:18
Фото gp.gov.ua

Генеральна прокуратура України працює над конкретними результатами, які підтвердять ефективність створеної антикорупційної системи. І першим пріоритетом є довіра громадськості.

На цьому наголошував генеральний прокурор Руслан Рябошапка на зустрічах в інституціях ЄС під час візиту в Брюссель, повідомляє пресслужба ГПУ.

"3-4 грудня 2019 року генеральний прокурор Руслан Рябошапка здійснив візит до Брюсселю (Королівство Бельгія), де відвідав інституції Європейського Союзу", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, під час зустрічі з новопризначеним Комісаром ЄС з питань юстиції Дідьє Рейндерсом, який розпочав свою каденцію 1 грудня в оновленому складі Європейської Комісії під керівництвом президента Урсули фон дер Ляєн, вони обговорили подальші пріоритети у реформі Генпрокуратури і сектору юстиції в Україні.

"Наша основна мета - орієнтувати прокуратуру на роботу заради громадян, а не заради статистики. Наш перший пріоритет - довіра громадськості", - наголосив під час зустрічі Рябошапка.

Сторони також домовилися координувати подальші зусилля з метою ефективної реалізації судової реформи, яка б, зокрема, враховувала рекомендації Венеціанської Комісії.

У рамках зустрічі із заступником генерального секретаря Європейської служби зовнішньої діяльності Жаном-Крістофом Бельяром генеральний прокурор високо оцінив підтримку ЄС, підкресливши важливість оновлення персонального складу прокуратури, Верховного Суду, Вищої кваліфікаційної комісії судів України та Вищої ради правосуддя.

Зі свого боку, Жан-Крістоф Бельяр запевнив у чіткій позиції нового керівництва Єврокомісії щодо підтримки внутрішніх реформ в Україні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ