Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Столтенберг: НАТО має подвійний підхід до Росії

4 грудня, 2019 - 17:47
Фото Reuters

НАТО має подвійний підхід до Росії, а саме, діалог і стримування одночасно.

Про це на пресконференції у Лондоні після засідання лідерів країн-членів НАТО заявив генсек Альянсу Єнс Столтенберг, повідомляє Укрінформ.

"НАТО і я віримо у діалог із Росією. Проте, ви віримо у подвійний підхід, що означає одночасно стримування й діалог. Доки ми сильні й об'єднані, ми можемо вести діалог із Росією, включаючи питання контролю над озброєнням", - заявив Столтенберг.

За його словами, якщо НАТО не зможе покращити свої відносини з РФ, то тоді Альянсу необхідно думати над тим, як далі жити у складних відносинах із Москвою.

"Навіть якщо ми не можемо досягти покращення у відносинах із РФ найближчим часом, нам необхідно справлятися з важкими відносинами з Росією шляхом збільшення військових тренувань та військової присутності", - додав він.

Столтенберг наголосив, що діалог із РФ також потрібен для того, щоб у разі виникнення інцидентів вони не вийшли з-під контролю та не призвели до справді загрозливих ситуацій.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ