Дітей потрібно виховувати на ідеалах, свідомо перебільшуючи чесноти людини. Якщо цього не робити, то продукт виховання - дорослі - будуть гірші. Суспільство вимагає включення в поняття "себе" ще й інших людей
Микола Амосов, український учений-медик, торакальний хірург, кібернетик, письменник

Уряд скасує книги обліку для ФОПів, що не плятять ПДВ

4 грудня, 2019 - 10:57
Фото: youtube.com

Кабінет міністрів України планує внести до парламенту законопроєкт, яким, серед іншого, скасовується книга обліку для фізичних осіб-підприємців, які не є платниками податку на додану вартість.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів України Дмитро Дубілет, передає hromadske.

За його словами, у Раді відповідний законопроєкт мають зареєструвати 4 грудня.

«Із найцікавішого — скасування книги обліку для ФОПів, які не є платниками ПДВ. Про цю книгу під постом, де я проводив опитування, згадували чи не найчастіше», — зазначив Дубілет.

За його словами, даний законопроєкт підтримують депутати всіх фракцій у парламенті. У разі його ухвалення, ФОПам, які не сплачують ПДВ, не потрібно буде вести книгу обліку, у яку, відповідно до закону, підприємці мають записувати всі свої прибуткові операції та вести облік доходів і витрат.

Також напередодні в уряді повідомляли, що вивчають питання підвищення лімітів максимально можливого доходу на рік для того, аби працювати на спрощеній системі оподаткування.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ