Дітей потрібно виховувати на ідеалах, свідомо перебільшуючи чесноти людини. Якщо цього не робити, то продукт виховання - дорослі - будуть гірші. Суспільство вимагає включення в поняття "себе" ще й інших людей
Микола Амосов, український учений-медик, торакальний хірург, кібернетик, письменник

В Одесі оголошено дводенну жалобу через пожежу в коледжі

4 грудня, 2019 - 20:45
Фото ФАКТИ. ICTV

Четвер та п'ятниця, 5 і 6 грудня, оголошено днями жалоби в Одесі.

Про це повідомив мер Одеси Геннадій Труханов у Facebook.

"4 грудня 2019 року в будівлі державного вищого навчального закладу "Одеський коледж економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу", розташованого за адресою: м. Одеса, вул. Троїцька, 25, сталася масштабна пожежа, яка призвела до загибелі людей. Враховуючи викладене... оголосити 5, 6 грудня 2019 року днями трауру в місті Одесі", - йдеться в тексті розпорядження.

Згідно з розпорядженням, Державні прапори та прапори Одеси в ці дні буде приспущено і доповнено траурними стрічками. Також рекомендовано обмежити використання музики і проведення розважальних заходів у місті.

"Мерія продовжує надавати всю необхідну допомогу постраждалим під час пожежі на Троїцькій, зокрема медичну. Створено міський оперативний штаб. У зв'язку з трагедією завтрашній день оголошено в Одесі жалобним", - написав міський голова.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ