Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

Американські ЗМІ пишуть про нові дані щодо ймовірного наступу Росії на Україну

4 грудня, 2021 - 10:34
Фото Reuters

Американська розвідка має дані, відповідно до яких уже на початку 2022 року Росія планує наступ на Україну за участю близько 175 тисяч військових.

Про це повідомляє Associated Press, передає Укрінформ.

За даними американської розвідки, половину особового складу вже зосереджено в різних регіонах поблизу українського кордону, повідомив АР на умовах анонімності співробітник адміністрації президента США.

Посадовець додав, що плани Москви передбачають перекидання 100 батальйонних тактичних груп разом з танками, артилерією та іншою військовою технікою.

За його словами, розвідники також звернули увагу на посилене використання Росією проксі-серверів та ЗМІ для пропагандистської кампанії проти України й НАТО.

Своєю чергою газета The Washington Post повідомила, що має у розпорядженні документ американської розвідки із супутниковими фото, на яких видно, що російські війська в кількості 70 тисяч осіб зосереджені у трьох місцях неподалік кордону України, а також в окупованому Криму. Загалом нині там розгорнуто 50 бойових тактичних груп, а також танки та артилерія.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ