Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Уряд уже завтра може прийняти рішення щодо Супрун

5 лютого, 2019 - 17:43
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

У середу 6 лютого 2019 року на засіданні Кабінету міністрів можуть розглянути питання щодо позбавлення повноважень Уляни Супрун.

Про це Укрінформу повідомив представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді Вадим Денисенко.

“Завтра на засіданні Кабінету міністрів, імовірно, буде прийнято рішення щодо ситуації з очільником МОЗ. Уряд України подаватиме апеляцію. Рішення Окружного адміністративного суду Києва оскаржуватиметься. Уляна Супрун — це людина, проти якої протягом останнього року ведеться шалений тиск з різних сторін. Це - той міністр, якому за усі роки за цій посаді, ніхто не зміг закинути будь-якого факту щодо причетності її до корупції”, - сказав Денисенко.

За його словами, у відстороненні Супрун зацікавлені особи, що заробляли на корупційних схемах в українській системі охорони здоров'я.

“Не слід забувати про медичну мафію в Україні та про те, що медична галузь це — близько 100 мільярдів гривень державного бюджету. Причини воєн проти Супрун слід шукати у цих грошах”, - зазначив Денисенко.

Він наголосив, що головна задача уряду зберегти хід медичної реформи.

“На первинці зараз відчувається прогрес. Зокрема, лікар, який отримував 4-5 тисяч, отримує у середньому 12 тисяч гривень на місяць. Є міста, де сімейний лікар отримує до 18 тисяч гривень. Зараз головне не зупинитися та продовжувати реформи на вторинному рівні надання медичної допомоги”, - зазначив Денисенко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ