Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

На Вінниччині депутата обласної ради спіймали при отриманні хабара

5 лютого, 2020 - 21:17
Фото надано пресслужбою прокуратури Вінниччини

За надання у користування нежитлових приміщень у будівлі, що перебуває у власності територіальних громад Вінниччини, депутат обласної ради, заступник начальника одного з управлінь апарату Вінницької обласної ради вимагав у підприємця хабара. При отриманні перших 300 доларів США за вирішення питання його затримали на «гарячому». Як повідомляє  пресслужба прокуратури Вінницької області, це була спільна операції правоохоронних органів, зокрема працівників управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області ДСР Національної поліції України та слідчим управлінням ГУНП у Вінницькій області, у рамках розслідування кримінального провадження за фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди.

«5 лютого службовець органів місцевого самоврядування одержав неправомірну вигоду, у якості перших, так званих, платежів у сумі 300 доларів США, за надання у користування нежитлових приміщень у будівлі, що перебуває у власності територіальних громад Вінницької області, розташованого на території міста Вінниці та безперешкодного користування ними підприємцем в торгівельних цілях, – йдеться у повідомленні. – У кримінальному провадженні проводяться першочергові слідчі (розшукові) та процесуальні дії, спрямовані на об’єктивне встановлення обставин кримінального правопорушення, у тому числі проводиться ряд оглядів та обшуків, допитуються заявник та свідки».

На даний час вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру у вчиненні кримінального правопорушення та обрання запобіжного заходу. За одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди, передбачене покарання у виді позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця

Фото надано пресслужбою прокуратури Вінниччини

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ