Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

ЄС продовжив санкції проти Януковича і його оточення

5 березня, 2021 - 13:29
Фото Reuters

Євросоюз оприлюднив рішення Ради ЄС щодо продовження санкцій проти Віктора Януковича та чиновників його режиму, а також про виключення з санкційного списку двох осіб.

Цей документ оприлюднений у п’ятницю в Офіційному журналі ЄС, повідомляє Укрінформ.

«5 березня 2014 року Рада ЄС ухвалила регуляторне рішення (ЄС) №208/2014. На основі перегляду, здійсненого Радою ЄС, дві персони мають бути видалені із списку, та інформація до Додатку 1 регуляторного рішення (ЄС) №208/2014 стосовно права на захист та права на ефективний правовий захист має бути оновлена», - йдеться у документі.

Зокрема, із переліку осіб, на яких поширюються санкції ЄС за неналежне використання бюджетних фондів або за пов’язані з цим службові зловживання, видалені дві особи: п.п. 13 - Дмитро Володимирович Табачник; п.п. 15 - Сергій Геннадійович Арбузов.

Як зазнається в документі, право на юридичний захист має також дотримуватися стосовно осіб, які залишаються у санкційному списку ЄС. Серед них - Віктор Янукович, Віталій Захарченко, Віктор Пшонка, Віктор Ратушняк, Олександр Янукович, Артем Пшонка, Сергій Курченко, Олександр Клименко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ