Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

На Донеччині споруджують селекційно-насіннєвий центр відновлення лісів

5 квітня, 2021 - 16:45
Фото: Facebook / Андрій Заблоцький

За президентською програмою «Велике будівництво» у Лимані на Донеччині будують селекційно-насіннєвий центр для відновлення лісів.

Як передає Укрінформ, про це повідомив голова Донецької військово-цивільної обласної адміністрації Павло Кириленко на брифінгу в Краматорську.

«Нарешті розпочато будівництво закладеного приблизно три тижні тому нового селекційно-насіннєвий центру у Лимані. Це дасть нам змогу відновити ліси Донеччини, які перебувають у відверто жахливому стані через пожежі, бойові дії і вирубки. По планах цей селекційний центр забезпечить на рік випуск 1 млн 200 тис. сіянців покращеної якості», - сказав очільник області.

Він зазначив, що вже цьогоріч планується завершити його будівництво з урахуванням надходження обладнання. «Тому що обладнання, на жаль, ще не виробляється в Україні, це шведське обладнання», - пояснив Кириленко.

Він нагадав, що Донецька область цього року запланувала реалізовувати 34 проєкти в рамках президентської програми «Велике будівництво». 29 з цих проєктів мають соціальну спрямованість (школи, дитсадки, медичні заклади, спортивні об’єкти), 5 – це проєкти економічного розвитку. Більшість із запланованого має бути завершено до кінця цього року (21 проєкт), решта (13) - у 2022 році.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ