Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Україна та Катар підписали меморандум щодо співпраці у нафтогазовій сфері

5 квітня, 2021 - 17:28
Фото пресслужби Міненерго

Міністерство енергетики України і державна компанія Катару Qatar Petroleum уклали 5 квітня Меморандум про взаєморозуміння щодо енергетичного співробітництва.

Про це повідомляє пресслужба Міненерго.

Від України документ підписав в.о. міністра енергетики Юрій Вітренко, зі сторони Катару - президент та генеральний директор компанії Qatar Petroleum, державний міністр з енергетики Саад бін Шеріда Аль-Каабі.

Держави мають намір розвивати співпрацю у сферах інвестицій з Катару у розвідку та видобуток газу в Україні, а також поставок газу (СПГ - скрапленого природного газу / LNG - liquefied natural gas) з Катару до України.

«Співпраця у нафтогазовій сфері України і Катару - перспективна і важлива для нашої країни. Катар є одним з найбільших виробників газу у світі і має цінний досвід та значні фінансові ресурси для інвестицій у розвідку та видобуток газу в Україні. Збільшення власного видобутку газу, диверсифікація джерел поставок газу відповідає інтересам споживачів газу в Україні і сприятиме сталому розвитку економіки та зміцненню енергетичної безпеки України», - наголосив Юрій Вітренко, який наразі перебуває з візитом у столиці Катару Доха у складі української делегації на чолі з Президентом України.

Меморандум залишатиметься чинним протягом трьох років і може бути автоматично продовжений на такий же період.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ