Зброю витягають грішники, натягують лука свого, щоб перестріляти жебраків та вбогих, заколоти правих серцем. Зброя їхня ввійде в серце їхнє і луки їхні поламаються.
Володимир Мономах, великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч

На Одещині формують територіальну оборону, - МОУ

5 травня, 2014 - 23:03

В Одеському обласному військовому комісаріаті розпочалася робота з відбору кандидатів на проходження військової служби у місцевому батальйоні територіальної оборони, повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

«Підрозділ комплектуватиметься виключно добровольцями, командний склад батальйону сформують офіцери запасу», - зазначив заступник військового комісара, начальник відділу територіальної оборони полковник Валерій Іващенко

Вимоги до кандидатів, які бажають проходити службу у цьому військовому формуванні, такі ж, як і до військовослужбовців Збройних Сил України — відповідний вік, стан здоров’я, морально-психологічні якості тощо.

Після проходження відповідної комісії добровольці будуть забезпечені необхідним речовим майном та озброєнням і пройдуть бойове злагодження на базі однієї з військових частин в Одеській області.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ