На Донбасі у полоні бойовиків досі перебуває близько 300 українців. Про це повідомив Глава Служби безпеки України Валентин Наливайченко, передає прес-служба відомства на офіційні сторінці у Facebook.
"Людей, яких шукають родичі, людей, які ще не повернулися додому, наших військових, волонтерів та представників МВС і Нацгвардії, до 300 осіб. Тому ми не міняємо, і ми не жонглюємо цифрами. Ми маємо об’єктивну картину, яку повідомили для нас мама, тато чи сім’я, яка свого часу зверталася", — додав Наливайченко.
Він нагадав, що питання повернення всіх заручників давно вирішене в рамках мінських домовленостей, і українська сторона готова до виконання цих домовленостей.
“Ми сподіваємося, що в найближчі дні ми зможемо повідомити про звільнення громадян України, які незаконно утримуються криміналітетом або в Донецьку, або в Луганську”, — повідомив Глава СБУ.
Спілкування голови #СБУ Валентина Наливайченка із ЗМІ після завершення круглого столу щодо удосконалення порядку видачі перепусток на лінії зіткнення#АТО #перепустки
Posted by Служба безпеки України on 5 травня 2015 р.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!




