Доля випробовує тих, хто намірився іти до великої мети, але сильних духом не спіймає ніхто, вони зі стиснутими руками вперто і сміливо ідуть до наміченої мети.
Катерина Білокур, українська художниця, майстер народного декоративного живопису

Окупанти обурилися, що Україна закрила кордон з Росією

5 червня, 2014 - 15:39

У Москві обурилися з приводу рішення Києва закрити кордони з Росією на сході України.

"Обурює реакція українських прикордонників, особливо візит пана Турчинова, який збирається буквально закрити кордони на стику Російської Федерації та України . Замість того, щоб відкривати ці кордони для всіх, хто хоче залишити територію військових дій, ці межі купіруються. Це абсолютно обурливо і неприпустимо", - сказав офіційний представник МЗС держави-окупанта Олександр Лукашевич на брифінгу в Москві.

Напередодні О.Турчинов заявив про початок перекриття східного кордону країни, зокрема, в центральній частині Луганської області і на півдні Донецької області.

На його думку, після перекриття кордону буде усунуто можливість поставок зброї і бойовиків на територію України.

Раніше в четвер Державна прикордонна служба України закрила низку пунктів пропуску на кордоні з Росією в Луганській області. У відомстві пояснили, що такі заходи було ухвалено у зв'язку з ситуацією з безпекою в регіоні.

Крім того, за інформацією Держприкордонслужби, особовий склад низки прикордонних загонів в Луганській області передислоковано безпосередньо на лінію кордону з Росією.

Крім того, прикордонники направили пропозиції до Кабінету міністрів України про припинення руху через низку пунктів пропуску на кордоні з Росією.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ