Не знати історії - означає завжди бути дитиною.
Цицерон, давньоримський політичний діяч, видатний оратор, філософ і літератор

Климпуш-Цинцадзе не схвалює ідею Зеленського щодо референдуму про вступ України до НАТО

5 червня, 2019 - 15:44
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе розчарована заявами президента Володимира Зеленського щодо проведення референдуму про вступ України до НАТО.

"Ну ось... Знову в телеінтерв'ю сьогодні озвучено - референдум про вступ до НАТО, хоча на зустрічах із партнерами звучали запевнення в чіткому напрямку руху. А ще лише вчора йшлося про вибір українців і визначеність Конституції", - написала вона на своїй сторінці в соцмережі Facebook в середу.

Водночас віце-прем'єр зазначила, що обраність людьми дає відповідальність за курс і за його впровадження.

Крім того, Климпуш-Цинцадзе поскаржилася на негативний інформаційний фон стосовно НАТО на більшості українських каналах та інформаційних сайтах.

"І треба роз'яснення на основі Конституції, а не для референдумів", - наголосила вона.

Раніше цього дня Зеленський у відео-інтерв'ю "Сніданку з 1+1" заявив, що Україна обов'язково вступить до НАТО, але лише після проведення референдуму. "Курс у НАТО - це безпека країни і рівень нашої армії. Ми маємо розповісти українцям, що таке НАТО, і що це не так страшно. І коли українці будуть усі готові, ми обов'язково винесемо це питання на референдум, і Україна буде в НАТО", - сказав президент України.

4 червня президент Зеленський на спільному брифінгу з генеральним секретарем НАТО Єнсом Столтенбергом у Брюсселі заявив, що курс на вступ до НАТО і Європейський Союз є незмінним зовнішньополітичним пріоритетом України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ