Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Денісова звернулася до Нацполіції та Міносвіти з приводу смерті дитини у Запоріжжі

5 червня, 2020 - 21:56
Фото: 5.ua

Уповноважений ВР з прав людини Людмила Денісова закликала голову Нацполіції Ігоря Клименка взяти під особистий контроль досудове розслідування загибелі однорічної дитини у Запоріжжі.

Про це у Facebook повідомляє пресслужба Офісу омбудсмена.

"Людмила Денісова звернулася до голови Національної поліції України з проханням взяти на особистий контроль досудове розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за фактами жорстокого поводження з дитиною, що призвело до її загибелі", - йдеться у повідомленні.

Як уточнюється, трагедія сталася внаслідок застосування до малої дитини насильницьких дій з боку власниці нелегального приватного закладу дошкільної освіти, та призвів до смерті дитини.

Тож до Міністерства освіти і науки Денісова направила запит, в якому наголосила, що трагедії можна було б уникнути у разі достатнього задоволення потреб населення у послузі дошкільної освіти.

"Вказана ситуація, а також непоодинокі випадки травмування та порушення права дітей на безпечні умови перебування у приватних закладах дошкільної освіти стають можливими через відсутність належної державної політики, спрямованої на виконання обов’язку держави щодо забезпечення конституційного права дітей на освіту", - зазначили у листі до МОН.

Уповноважений також наголосила, що відповідно до законодавства дошкільна освіта є обов’язковою первинною складовою системи безперервної освіти в Україні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ