Ми з вами дивимося на те, як у нашій Україні народжується громадянське суспільство. Українці вже не бояться і мають відвагу виявляти ініціативу
Левко Лук’яненко, український дисидент, громадський діяч

У Львові люди вимагали відставки Арсена Авакова

5 червня, 2020 - 18:33
Фото автора
Кілька сотень людей прийшли сьогодні під Головне управління Національної поліції Львівщини на акцію «Авакова у відставку!». Вимога у них була єдина – міністр внутрішніх справ має негайно піти у відставку.
 
За словами учасників акції, каталізатором до цього стали останні події в країні. А саме нещодавнє згвалтування поліцейськими жінки в Кагарлику, гальмування в розслідуванні вбивства поліцейськими 5-річного Кирила Тлявова тощо.
 
«Люди бояться поліцейських, адже ті замість того, щоб захищати громадян, жорстоко з ними розправляються. І коїться все це без жодного покарання і під мовчазною згодою Авакова. Скоро страшно буду в білий день вийти з дому, адже невідомо чи ти повернешся цілим і неушкодженим. Найгірше, що цієї шкоди можуть завдати тобі саме поліцейські, які б мали дбати про закон і порядок», - розповіла одна із учасниць мітингу.
 
Варто зазначити, що захід був аполітичним і жодна політична сила, яка підтримала людей не розгортала своїх прапорів. Самі ж учасники наголошували, що їх акція мирна, на відміну від того, що роблять поліцейські із громадянами.
 
Варто зазначити, що подібні акції сьогодні пройшли в багатьох містах України.
 
Павло ПАЛАМАРЧУК, «День»

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ