Та й що ж то за народ, коли про свою користь не дбає і очевидній небезпеці не запобігає?
Іван Мазепа, український державний діяч, гетьман Лівобережної України, гетьман Війська Запорізького обох берегів Дніпра

Захоплення банку у центрі Києва: Карімова заарештували на два місяці без права на заставу

5 серпня, 2020 - 17:55
Фото: Reuters

Суд заарештував громадянина Узбекистану Сухроба Карімова, який 3 серпня захопив відділення "Універсал Банку" і погрожував вибухом.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

5 серпня Печерський райсуд Києва обрав запобіжний захід громадянину Узбекистану Сухробу Карімову, який 3 серпня захопив відділення "Універсал банку". 

Нападника відправили під варту на два місяці без права внесення застави.

Нагадаємо, 3 серпня в столиці громадянин узбекистану захопив відділення банку. Чоловік погрожував підривним пристроєм і вимагав зробити заяву у ЗМІ.

У Службі безпеки заявили, що в заручниках у чоловіка, який захопив банк була одна людина. Згодом, спецрозділ СБУ "Альфа" нейтралізував і затримав чоловіка, який захопив відділення банку.

4 серпня нападнику, який погрожував підірвати відділення банку у Києві, повідомили про підозру. Згодом, захист громадянина Узбекистану, який напередодні захопив відділення банку у центрі Києві, заявив у Печерському райсуді про відвід судді.

4 серпня суд не зміг обрати запобіжний захід громадянину Узбекистану Сухробу Карімову, через заяву про відвід судді на підставі відмови задовольнити клопотання про переклад тексту підозри російською мовою.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ