…коли у теперішню глупу ніч українство не буде себе нічим заявляти ясним і голосним, то ніхто не піде за ним, коли настане ранок. А він таки настане неодмінно.
Михайло Драгоманов, український публіцист, історик, філософ, економіст, літературознавець, громадський діяч

Держкомтелерадіо ініціює продовження санкцій проти 9 російських видавництв

5 серпня, 2021 - 21:25
Фото з відкритих джерел

Державний комітет України з питань телебачення і радіомовлення (Держкомтелерадіо) має намір ініціювати продовження обмежувальних заходів стосовно дев'яти російських видавництв.

"Відповідно до рішення РНБО України, санкції застосовано до дев’яти російських видавництв, які найбільше відзначилися у справі випуску у світ антиукраїнської літератури... Оскільки після застосування санкцій ці видавництва продовжують продукувати видання антиукраїнського змісту, Держкомтелерадіо має намір ініціювати продовження санкцій, термін дії яких закінчується в березні 2022 року", - йдеться в повідомленні пресслужби відомства.

Згідно з повідомленням, мова йде про видавництва "Эксмо", "АСТ", "Питер", "Центрполиграф", "Яуза", "Яуза-пресс", "Алгоритм", "Книжный мир" та "Вече".

Як повідомлялося, 19 березня 2019 року Рада національної безпеки і оборони України включила до списку юридичних осіб, до яких застосовуються додаткові санкції, 11 російських видавництв, зокрема: "Издательство "Эксмо", "Издательство АСТ", ЗАТ "Книжный мир", "Издательство "Вече", "Издательство Центрполиграф", "Издательство Яуза" та "Яуза-пресс", "Рексофт", "Лабиринт.Ру", "ЛитРес" (всі - Москва), "Издательский дом Питер" (Санкт-Петербург).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ