Для недержавного народу духова культура грає величезну ролю, бо власне нею він може перевищувати народ, що політично підбив його.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

У Чорному морі випробовують новітнє спорядження у навчаннях "Дайв-2021"

5 серпня, 2021 - 14:13
Фото пресцентру Міноборони

В акваторії Чорного моря розпочалась активна фаза багатонаціонального протимінного навчання «Дайв – 2021».

У Міністерстві оборони повідомляють, що навчання проходять за участі Військово-Морських Сил України, Грузії, Болгарії, Азербайджану, США та Морських Сил Румунії.

Зазначено, що відпрацювання елементів проходить у складі тактичних підрозділів з використанням новітнього водолазного спорядження країн-учасниць, спеціального обладнання пошуково-рятувального судна українських ВМС «Олександр Охрименко» та гідрографічного комплексу судна Морських Сил Румунії «Александру Катанеану».

Відповідно до плану проведення навчання, військові відпрацьовують парні водолазні спуски на глибину понад 30 метрів у складі інтернаціональних груп із виходом по попередньо узгодженому режиму декомпресії. Додатково відпрацьовуються елементи надання медичної допомоги із залученням барокамери, у разі виявлення кисневої хвороби.

Водночас на румунському судні іноземні колеги ознайомили учасників із роботою сучасного океанографічного, метеорологічного, топографічного та гідрографічного обладнання.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ