Для недержавного народу духова культура грає величезну ролю, бо власне нею він може перевищувати народ, що політично підбив його.
Іван Огієнко, український вчений, митрополит (від 1944), політичний, громадський і церковний діяч, мовознавець

У Вінниці понад 50% учителів отримали щеплення від COVID-19

5 серпня, 2021 - 15:37
Фото авторки

Перед початком нового навчального року освітян Вінниці та області активно агітують вакцинуватися проти COVID-19.

Як повідомляє департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОДА, відповідне доручення про проведення інформаційної роботи у закладах освіти вже отримали керівники усіх громад регіону. Найкраще з цим завданням справляються в обласному центрі, де на сьогоднішній день про вакциновано вже більше 50 % освітян. Однак для оффлайного навчального року оптимальний показник – це 80 %.

«Відповідно до постанови Кабінету міністрів, при ускладненні епідситуації, дошкільні заклади освіти, загальної середньої освіти і позашкільні, працюватимуть онлайн. Оффлайн вони можуть працювати за умови, якщо рівень вакцинації працівників у цьому закладі становитиме не менше 80%, – уточнила у коментарі радіостанції «Місто над Бугом» директорка департаменту освіти Вінницької міської ради Оксана Яценко. – Наразі понад півтори тисячі вінницьких вчителів пройшли повний курс вакцинації. А це понад 50% із загальної кількості освітян.Вакцинуються і технічні працівники закладів освіти. Працюємо над цим питанням. Агітуємо й інформує людей, бо хочемо, щоб наші школи працювали офлайн, оскільки зацікавлені в отриманні якісної освіти нашими дітьми».

Станом на сьогодні на Вінниччині вже зроблено більше 250 тисяч щеплень проти COVID-19 і майже 97 тисяч людей повністю вакциновані (отримали дві дози вакцини). Сьогодні область отримала ще 100 тисяч доз вакцини CoronaVac. Відтак в регіоні доступні близько 150 тисяч доз вакцин проти COVID-19. Це AstraZeneca, Moderna, Comirnaty та CoronaVac. До вакцинальної кампанії залучено 1007 медичних працівників. Вакцинальна мережа складається з 33 центрів масової вакцинації, 205 пунктів щеплень, які поступово розширюються.

Олеся ШУТКЕВИЧ, Вінниця, "День"

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ