Надмірна спрага влади призвела до падіння ангелів; надмірна спрага знання призводить до падіння людини; але милосердя не може бути надмірним і не заподіє шкоди ні ангелу, ні людині.
Френсіс Бекон, англійський політик, державний діяч, вчений, філософ і есеїст

Суд випустив з-під варти бойовика Цемаха

5 вересня, 2019 - 12:32
Фото з відкритих джерел

Київський апеляційний суд змінив запобіжний захід колишньому "командиру ППО" міста Сніжне, свідку у справі МН17 Володимиру Цемаху із тримання під вартою на особисте зобов'язання.

Відповідне рішення суд ухвалив у четвер, 5 вересня, задовольнивши таким чином апеляційну скаргу захисту Цемаха.

Про це повідомляє Укрінформ.

"Ухвалу слідчого судді Шевченківського райсуду міста Києва від 22 серпня про продовження підозрюваному Цемаху запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою до 20 жовтня 2019 року включно - скасувати. Ухвалити нову ухвалу, якою у задоволенні клопотання про продовження запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою Цемаху - відмовити. Застосувати до підозрюваного Цемаха Володимира Борисовича запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Звільнити Цемаха Володимира Борисовича з-під варти в залі суду негайно", - оголосив суддя.

Також суд зобов'язав Цемаха прибувати на виклики до слідчого, прокурора, суду; не відлучатися із населеного пункту, в якому він проживає і перебуває, без дозволу слідчого, прокурора, суду; повідомляти слідчого, прокурора, суд про зміну свого місця проживання та роботи.

Ухвала є остаточною та оскарженню не підлягає.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ