Простолюдин наш, за всієї байдужості до того, що нині перед ним діється, надзвичайно схильний мріяти й часто з нічев'я добуває дивовижні надії: новий доказ юности племені, яке передчуває краще життя попереду.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

Україна та Туреччина планують укласти нову Угоду про взаємне сприяння та захист інвестицій

5 грудня, 2016 - 13:39

Делегація Уряду України на чолі з директором юридичного департаменту Мінекономрозвитку Олексієм Перевезенцевим в Анкарі провела переговори з представниками Уряду Турецької Республіки щодо укладення оновленої Угоди про взаємне сприяння та захист інвестицій.

Про це повідомляє урядовий портал.

Як зазначають у КМУ, підписання цієї угоди створить правові основи для подальшого розвитку сприятливого інвестиційного клімату, надасть можливість іноземним інвесторам використовувати міжнародно-правові механізми захисту інвестицій, що значно знизить можливість виникнення некомерційних ризиків, збільшить обсяги іноземних інвестицій, зробить значний внесок у забезпечення макроекономічної стабільності української економіки.

"Ми погодили з представниками турецької сторони основні положення проекту Угоди, що передбачає надання інвесторам обох країн режиму найбільшого сприяння стосовно розпорядження інвестиціями; закріплення гарантій захисту від незаконної експропріації та націоналізації інвестицій; вільний переказ платежів та закріплення міжнародно-визнаних процедур врегулювання інвестиційних суперечок між інвесторами наших держав", - зазначив Перевезенцев.

Нагадаємо, прем'єр-міністр Туреччини Біналі Йилдирим заявив, що конституційний референдум, ймовірно, буде проведено на початку літа 2017 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ