Історія – наука про людей у часі, наука, в якій безперервно треба пов’язувати вивчення мертвих з вивченням живих.
Марк Блок, французький історик

Кількість постраждалих унаслідок пожежі в будівлі Одеського коледжу зросла до 30 осіб

5 грудня, 2019 - 17:54
Фото: ДСНС України в Одеській області

Станом на 16:00 четверга тривають заходи з ліквідації надзвичайної ситуації, пов'язаної з пожежею в будівлі Одеського коледжу економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу, повідомляє прес-служба Держслужби України з надзвичайних ситуацій.

"Унаслідок пожежі загинула 1 людина, 30 осіб було госпіталізовано до лікувальних закладів (1 людину виписано), доля 14 осіб залишається невідомою", - йдеться в повідомленні.

Основні зусилля підрозділів ДСНС спрямовані на пошук людей і розбирання конструкцій.

"Сили ДСНС здійснюють гасіння окремих осередків тління, які виявляють у завалах під час розбирання зруйнованих елементів будівельних конструкцій", - йдеться в повідомленні.

Як повідомлялося, о 10:12 4 грудня в Одеському коледжі економіки, права та готельно-ресторанного бізнесу на 3-му поверсі 6-поверхового навчального корпусу виникла пожежа, площа якої сягнула 4 тис кв. м. О 14:18 того самого дня її було локалізовано, проте станом на ранок четверга так і не ліквідовано. За фактом пожежі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ