Історія – наука про людей у часі, наука, в якій безперервно треба пов’язувати вивчення мертвих з вивченням живих.
Марк Блок, французький історик

МЗС України пояснив позицію Києва послу Казахстану через заяви президента Токаєва щодо Криму

5 грудня, 2019 - 16:33
Фото з архіву "Дня"

До МЗС України було запрошено посла Казахстану Самата Ордабаєва, якому було висловлено занепокоєння у зв'язку з тим, як сприймається позиція Казахстану щодо спроби Росії незаконно анексувати Крим.

"5 грудня 2019 року в МЗС України був запрошений посол Республіки Казахстан в Україні Самат Ордабаєв... З української сторони була висловлена стурбованість у зв’язку з тим, як сприймається позиція Казахстану відносно спроби Росії незаконно анексувати український Крим, оприлюднена на російськомовній версії веб-сторінки державної телерадіокомпанії ФРН Deutsche Welle", - йдеться в повідомленні на сайті МЗС України в четвер.

Обидві сторони підтвердили тверду прихильність принципам взаємної поваги незалежності, державного суверенітету, територіальної цілісності й непорушності кордонів, зафіксованих у Договорі про дружбу і співробітництво між Україною і Республікою Казахстан від 20 січня 1994 року, який є основою двосторонніх відносин і співпраці України та Казахстану, зазначили у відомстві.

Як повідомлялося, президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв в інтерв'ю для Deutsche Welle заявив, що не вважає те, що сталося навесні 2014 року в Криму, анексією. У МЗС України пообіцяли, що казахстанській стороні буде зроблено відповідні демарші з огляду на висловлювання, які суперечать міжнародно-визнаній політиці, зафіксованій у резолюції ГА ООН №A/RES/68/262 від 27 березня 2014 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ