У Миколаєві урочисто зустріли морських піхотинців та флотських артилеристів, які повернулися після виконання бойових завдань у районі ООС.

Під супровід оркестру військові 36-ї окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського та 406-ї окремої артилерійської бригади імені генерал-хорунжого Олексія Алмазова пройшли урочистим ходом від парку «Перемоги» до меморіального комплексу «Струни пам`яті», повідомляє прес-служба Міністерства оборони України на офіційному сайті.

Вітали героїв пересічні жителі Миколаєва, яким не байдужа доля України.

Після привітальних слів командувача ВМС ЗС України адмірала Ігоря Воронченка, учасники заходу поклали квіти до меморіального комплексу «Струни пам’яті» в пам’ять про тих військовослужбовців, які віддали своє життя за Україну.

Після ротації бійці матимуть кілька тижнів відпустки та реабілітації, а потім повернуться до виконання службових обов’язків у місці постійної дислокації.
Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!




