Як в нації вождя нема, тоді вожді її — поети.
Євген Маланюк, український письменник, поет, культуролог-енциклопедист, публіцист, літературний критик

Київ готовий збільшити внески в операції під проводом НАТО

5 грудня, 2020 - 20:21
Фото з сайту nato.int

Київ готовий збільшити національні внески в операції під проводом НАТО та направити до роботи в структурах Альянсу додаткові сили з метою отримати в майбутньому статус повноправного члена.

Про це повідомив міністр оборони України Андрій Таран, передає Інтерфакс-Україна.

"Ми готові збільшити національний внесок в операції під проводом НАТО, направити до роботи в структурах Альянсу додатковий військовий і цивільний персонал, приступити до виконання практичних заходів з налагодження обміну інформацією в режимі реального часу, використовуючи автоматизовані системи", - цитує міністра урядова газета "Урядовий кур'єр" у суботу.

За словами Тарана, позначені кроки "повинні зробити нас сильнішими і значно наблизити до стратегічної мети - повноправного членства в Організації Північноатлантичного договору".

Міністр зазначив, що Київ розраховує отримати План дій щодо членства в НАТО і сподівається на політичну підтримку союзників НАТО щодо прийняття такого рішення на наступному саміті Альянсу в 2021 році. Таран поінформував, що відзначив це під час зустрічі з Надзвичайними і Повноважними Послами і військовими аташе держав-членів, акредитованими в Україні.

"Відхилення від курсу немає, навпаки, подвоюємо наші зусилля на шляху євроатлантичної інтеграції", - наголосив міністр.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ